Covid-19 valdymas

KARŠTOJI KORONAVIRUSO LINIJA – 1808 (VISĄ PARĄ)

MOBILIOJI PROGRAMĖLĖ – KORONA STOP LT

Įveikime koronavirusą kartu!

*****

Nuo 2021 m. liepos 1 d. Lietuvoje – Valstybės lygio ekstremalioji situacija. Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-02-26 nutarimas Nr. 152 (su vėlesniais pakeitimais)

*****

Valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo 2022 m. vasario 17 d. sprendimas (su vėlesniais pakeitimais):

Nr. V-420 „Dėl pradinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. gegužės 31 d.  sprendimas:

Nr. V-1259 „Dėl ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

*****

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų priežiūros organizavimo Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju tvarkos aprašas

Pradinių klasių mokinių priežiūros organizavimo Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) atveju tvarkos aprašas

ALGORITMAI

Jeigu COVID-19 liga patvirtinta mokiniui

Jeigu įstaigos darbuotojui yra patvirtinta COVID-19 liga

Jeigu ugdymo įstaigos darbuotojas ar mokinys bendravo su asmeniu, kuriam patvirtinta COVID-19 liga

Jeigu darbuotojas informuoja apie patvirtintą COVID-19 ligos atvejį

Jeigu mokiniui pakilo temperatūra ar pasireiškė ūmioms žarnyno infekcijomis ir kt. užkrečiamosioms ligoms būdingi simptomai

Jeigu įstaigos darbuotojui pakilo temperatūra ar pasireiškė ūmioms žarnyno infekcijoms ir kt. užkrečiamosioms ligoms būdingi simptomai

*****

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Klaipėdos rajono gyventojus (suaugusiuosius) pasinaudoti nemokamomis, profesionaliomis, anoniminėmis psichologo paslaugomis.

Psichologo konsultacija – tai pagalba suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtume sprendimus ir galėtume įveikti sunkumus. Pats sunkiausias etapas – pirmas žingsnis priimant pagalbą, tad jei Jums ar Jūsų artimam žmogui reikalinga pagalba nedvejokite ir registruokitės pirmai konsultacijai jau dabar.