Menu Close

Mokyklinio autobuso grafikas

VAŽIAVIMO Į MOKYKLĄ, MOKYKLINIU AUTOBUSU, GRAFIKAS

 

I reisas II reisas
1.    Priegliaus st. – 7.10 val.
2.    Rasytės s.t – 7.25 val.
3.    Klipščių st. – 7.27 val.
4.    Svajonių kranto st. – 7.30 val.
1.    Triušelių st. – 7.55 val.
2.    Vasaros g. – 7.55 val.
3.    Gumbinės g. –  8.00 val.
4.   Jazminų st. – 8.12 val.
5.   Žiedų st.  – 8.14 val.
6.   Aitvarų st. – 8.15 val.

Į NAMUS, MOKYKLINIS AUTOBUSAS IŠVYKSTA:

 

          I reisas           II reisas           III reisas
     I–IV           14.20           14.45           15.40
     V           13.25           13.45           14.40

 

Skip to content