Menu Close

Projektas „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2023“

Vasario mėnesį startavo Respublikinis projektas „Lietuvos Mažųjų žaidynės 2023“ , kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija.

Mūsų įstaigoje projektą vykdo ikimokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Agnė Juočienė, talkina ikimokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Laucienė. Projekte dalyvauja ikimokyklinio ugdymo „Drugelių“ grupė.

Projekto tikslas: ugdyti 1–7 metų vaikų fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

8 savaites mankštų metu ir per fizinio ugdymo užsiėmimus vyks virtualūs fizinio raštingumo užsiėmimai. Kiekvieną savaitę vyksta įvairūs užsiėmimai, kurių metu vaikai tobulino ėjimo, pusiausvyros, šuolio įgūdžius.

Vasario mėn. filmuota medžiaga

Skip to content