Menu Close

Ugdymas karjerai

Nuo 2022 m. lapkričio mėn. mokykloje-daugiafunkciame centre karjeros klausimais konsultuoja ugdymo karjerai specialistė – Laura Preikšaitienė. Susisiekti galite rašydami el. paštu laura.preiksaitiene@gmail.com arba skambindami telefonu +370 659 15106.

Profesinis orientavimas – neatsiejama visaverčio mokinio ugdymo dalis, siekis jog iš mokyklos jis išeitų jau turėdamas žinių apie tai, kaip veikia darbo pasaulis, žinantis savo polinkius ir ateities karjeros galimybes.

Darbo uždaviniu tampa siekis, kad kiekvienas mokinys turėtų galimybę baigti bendrojo ugdymo mokyklą, gebėdamas planuoti savo karjerą. Dėl to labai svarbu visiems mokiniams suteikti kokybišką ir prieinamą karjeros konsultavimo paslaugą nuo pat pirmos klasės.

Susitikimuose su mokiniais bus skatinama geriau pažinti savo asmenines savybes, gabumus ir interesus bei pagalba mokiniams susikurti savo asmeninę karjeros viziją. 

Bus vedamos teminės pamokos, praktinės edukacijos, savęs pažinimo užsiėmimai. Mokykloje ir toliau bus organizuojami karjeros renginiai, pamokos su kviestiniais svečiais.

 

Skip to content