Menu Close

Šešėlių teatras, spektaklis ,,Mergaitė su žibintu”

Gruodžio 7-osios pavakarę, visa Slengių  darželio bendruomenė rinkosi į įstaigos žaidimų aikštelę, kur jų laukė pedagogų, jų padėjėjų ir tėvelių komandos (Lina Jankauskė, Agnė Juočienė, Viktorija Žilevičienė, Jurgita Šemetienė, Rūta Daugnorienė, Godos ir Martyno tėvelis)  paruošta inscenizacija – šešėlių teatras, spektaklis ,,Mergaitė su žibintu”. Jau nuo pat įstaigos vartelių ypatingą atmosferą kūrė susibūrę vaikučiai  su tėveliais, įstaigos darbuotojai. Ramumu dvelkianti aplinka, degančios žvakės šviesa, gardus arbatos ir cinamonu kvepiančių sausainių kvapas sujungė visus nematoma gija. Šis vakaras leido visiems pajausti advento prasmę, sustoti, pabūti kartu. Suprasti, kad stipriausias dalykas gyvenime – tai tarpusavio ryšys.
Ačiū, kad buvote kartu!
Kalendorinės Šviesos dienos, Šv. Liucijos  proga, norime leisti dar kartą pasidžiaugti spektakliu ir skelbiame kartojimą!
Šį trečiadienį  gruodžio 13 d. 16.20 val. Kas dar nematėte maloniai kviečiame, o kas matėte ir norite dar kartą pasigrožėti reginiu labai lauksime.
Skip to content