Menu Close

Netradicinė ugdymo diena ,,STEAM‘‘

Gruodžio 8 dieną mokykloje vyko netradicinė ugdymo diena ,,STEAM‘‘. Visi mokyklos, 1-4 klasių mokiniai, praleido pilną įspūdžių dieną Jakų skyriuje. Rytas prasidėjo muzikos apsuptyje, šokdami ir sportuodami vaikai puikiai nusiteikė dienos veikloms. Vėliau vaikų laukė kupina įspūdžių ir naujų potyrių  ,,Mėgintuvėlis LT‘‘ edukacija „Spalvų kodas eksperimentai laboratorijoje“. Edukacijos metu vaikai patys savarankiškai eksperimentavo: dėvėjo apsauginius akinius, naudojosi tikrais cheminiais indais. Mokiniai sužinojo, kas yra laboratorija ir kas joje vyksta, kartu susipažino su chemijos mokslu, be kurio žinių laboratorijoje dirbti neįmanoma. Išsiaiškinę saugumo taisykles, kurių yra laikomasi atliekant bandymus, vaikai kibo į darbus. Susipažino ir išbandė įdomiuosius chemijos eksperimentus: tyrinėjo kietą anglies dioksidą, maišė spalvas, laikė ugnį rankose. Juk jei išmanai mokslą gali net ugnį suvaldyti. Degantys burbulai abejingų tikrai nepaliko! Taip pat pasiaiškino ar kietas anglies dioksidas (-80 C) pavojinga medžiaga, kaip su ja elgtis, o tada visi pagalvojo, kur jo turi žmogus. Po edukacijos mokiniai žiūrėjo kalėdinius filmus  bei piešė lauke, naudodamiesi ,,kitokiais‘‘ piešimo įrankiais. Dienos pabaigoje mokinių laukė smagios sportinės rungtys ir estafetės.

  

Skip to content