Menu Close

Bendruomenės adventinė popietė

Klaipėdos rajono Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro mokytojams viena antradienio popietė tapo daug ramesnė nei įprastai. Šios popietės metu buvo surengta speciali programa skirta pajusti ir pasinerti į advento laikotarpį. Programą sudarė gyvai atliekamos Angelės Joknytės giesmės. Giesmėmis buvo sukurta šilta ir rami atmosfera, kuri leido atsikvėpti ir pasiruošti šventiniam laikotarpiui. Mokytojus pasveikino ir Slengių šv. Jono Pauliaus II bažnyčios klebonas Viktoras Daujotas, suteikdamas popietei dvasinį atspalvį. Kunigas pasidalino įžvalgomis apie advento reikšmę ir pakvietė suvokti šio laikotarpio svarbą dvasiniam pasirengimui. Ši popietė buvo puiki proga ne tik pailsėti, bet ir sustiprinti bendradarbiavimą bei dvasinę bendruomenės jungtį.

 

Skip to content