Menu Close

Pažintis su Ponu Kampu

Gegužės 15 dieną Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro, Jakų skyriaus pirmokai ir priešmokyklinukai vyko į J. Lankučio VB, Jakų filialą kur jų laukė smagi pažintis su populiariu vaikų rašytoju Benu Bėrantu. Jo knygos išverstos net į 13 užsienio kalbų. Benas Bėrantas yra puikus vaikų literatūros žinovas, jis daug keliauja po pasaulį, dažnai lankosi tarptautinėse knygų mugėse. Pristatydamas savo knygas, autorius siūlo edukacinius užsiėmimus. Pristatant knygą ,,Ponas Kampas”, autorius surengė mini spektaklį. Į improvizacijas smagiai įsitraukė ir vaikai. Pats knygos herojus – Ponas Kampas pasakojo vaikams istorijas apie savo kasdienybę, milžiniško dydžio kamanę bei kaktusą. Klausė vaikų patarimų, kaip sužavėti Panelę Kampę. Vaikai piešė Pono Kampo portretą, ieškojo knygos rašytojo BenoBėranto, o suradę, uždavinėjo jam begalę klausimų. Vaikai sužinojo, kad Benas kilęs iš Mažeikių, jau yra aplankęs 32 pasaulio šalis, moka tris kalbas, svajoja turėti šunį ir dar daug įdomių dalykų. Ponui Kampui – Benui Bėrantui dėkojame už nuotaikingą susitikimą ir tariame iki sekančių kartų.

Skip to content