Menu Close

Raštingiausio pradinuko konkursas

Gegužės 10 dieną keturios mūsų mokyklos mergaitės: Mėta Muliuolytė (1 klasė), Rusnė Šablevičiūtė (2 klasė), Adrija Dargytė (3 klasė), Elzė Palijanskaitė (4 klasė) bei Jakų skyriaus pirmos klasės atstovė Austėja Gelumbickytė buvo išvykusios į Kretingalės pagrindę mokyklą dalyvauti „Raštingiausio pradinuko“ konkurse. Šio konkurso organizatoriai maloniai pasirūpino ne tik visų dalyvių šiltu priėmimu bei sklandžia konkurso eiga, bet ir gilų įspūdį palikusiu šios mokyklos ketvirtokų etnografiniu pasirodymu. Tuo metu, kai rajono vaikai rungėsi  „Raštingiausio pradinuko“ titului laimėti, lydėjusiems mokytojams buvo suteikta proga prie kavos puodelio maloniai tarpusavyje pabendrauti ir pasišnekučiuoti.

Visiems  konkurso dalyviams buvo įteikti dalyvių padėkos diplomai, tačiau tik Austėjai (mokytoja Sigutė Piekienė) pirmokų grupėje pavyko laimėti antrą vietą. Su šiuo pasiekimu ją ir norėtume pasveikinti!

Skip to content