Menu Close

Paskutinė ketvirtokų savaitė mokykloje

Liūdna,  kad reikės išsiskirti, tačiau labai džiugu, kad visi ketvirtos klasės mokiniai yra draugiški, linksmi, pilni išradingumo, nuo jų lūpų niekada nedingsta šypsena ir skamba garsus juokas. Būtent tokia buvo paskutinė savaitė mokykloje. Ji prasidėjo visų mokinių laukiama „Naktimi mokykloje“.  Į mokyklą mokiniai rinkosi vakare, žaidė žaidimus, vaišinosi tėvelių atvežtomis vaišėmis, šoko ir žiūrėjo filmą. Namo išėjo jau gerokai sutemus. Kita staigmena buvo mokyklos padovanoti bilietai į spektaklį „Plėšikas Hocenplocas“. Spektaklį žiūrėjo susidomėję ir skaitę šitą kūrinį, ir jo neskaitę. Na ir savaitę užbaigė jau pusmetį laukta ir knygų skaitymu „uždirbta“ išvyka į DFDS keltą. Vaikai liko sužavėti laivo dydžiu, prietaisų įvairumu ir nepaprastu įgulos draugiškumu. Palankaus jums vėjo, būsimi penktokai!

   

Skip to content