Menu Close

Etnokultūrinė stovykla „Vėlungis“

Birželio 1– 4 dienomis sodyboje „Gribžė“ vyko vaikų ir jaunimo etnokultūrinė stovykla „Vėlungis“. Stovykloje kartu su kitais Klaipėdos miesto folkloro ansambliais dalyvavo ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Etnomuzikavimo studija (vad. Jonas Kavaliauskas). Stovyklos tema – „Mažoji Lietuva suskurta stichijų“. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su Mažosios Lietuvos gyventojų pelkininkų, kopininkų ir žemininkų gyvenimo, papročių, amatų tradicijomis, aplankyti Nidos kopas, muziejų, Šilutės pelkininkų kaimą , Aukštumalos pažintinį taką. Stovyklą vainikavo  multiinstrumentalistas ,„Auksinio disko 2021“ laureatas, Saulius Petreikis su grupe. Etnomuzikavimo studijos nariai dėkingi  Klaipėdos etnokultūros centro darbuotojams už galimybę dalyvauti  nuostabioje  stovykloje.

Skip to content