Menu Close

Tegul skrieja ir pildosi svajonės

Šiltą ir saulėtą birželio 8 dienos rytą mokyklos kieme  vyko ketvirtokų išleistuvės. Priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai paskutinį kart išlydėjo ketvirtokus iš jų klasės  į kiemą, kuriame ketvirtokų laukė 1–3 klasių mokiniai, tėveliai, mokyklos darbuotojai. Išleistuvėse skambėjo dainos, žodžiai. Buvo sušokti ir šokiai. Padėką mokyklai bei sveikinimo vaikams žodžius tarė ir ketvirtokų tėveliai. Direktorė ir pavaduotoja įteikė ketvirtokams pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus – pirmą svarbų mokslo pasiekimų dokumentą. Įteiktos padėkos už  puikius ir labai gerus mokymosi rezultatus,  aktyvų dalyvavimą mokyklos renginiuose, mokyklos vardo garsinimą respublikoje.

Sėkmės jums, ketvirtokai, keliaujantiems į tolimesnį platų ir spalvingą pasaulį,  kupiną begalės atradimų, žinių ir tvirtos draugystės.

Skip to content