Menu Close

Lietuvos Mažųjų žaidynių finalas

Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro „Drugelių“ grupės vaikų komanda Ema, Karina, Tėja, Aironas, Robertas ir Tauras kartu su mokytojomis Agne Juočiene ir Danguole Lauciene dalyvavo Lietuvos tautinio olimpinio (LTOK) ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamo projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės“ finaliniame festivalyje Palangoje. Čia juos aktyviai palaikė vaikų tėveliai. Po žaidimų, estafečių ir aktyvaus sporto namo visi grįžo su medaliais ir taure.

Finalinėje šventėje sportuoti susirinko 46 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos arba 282 darželinukai bei 92 juos atlydėję įstaigų pedagogai.

Didžiojo žaidynių festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos, kuriose vaikai išbandė net 11 skirtingų sporto šakų ypatybes atskleidžiančius fizinio aktyvumo žaidimus. Kiekviena veikla buvo skirta ankstesnių žaidynių etapų metu lavintoms fizinėms ypatybėms pritaikyti.

Skip to content