Menu Close

Pyragų-gerumo diena!

     Kai lauke saulės spindulių vis mažėja, o šventinės lemputės dar neįžiebtos, „Pyragų diena“ puiki proga pasidalinti savo šiluma ir gerumu. Metų pabaiga – tai toks laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, kai mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesė ranką. Pyragų diena jau tapo gražia tradicija Lietuvoje kasmet minima vis plačiau. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pagelbėti tiems, kam labiausiai reikalinga pagalba.

   Pavaduotojos ugdymui Ingos Baužienės iniciatyvą organizuoti Pyragų dieną palaikė visas kolektyvas. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: vaikučių tėveliai, darbuotojai. Lapkričio 10-osios rytą visi mokyklos-daugiafunkcio centro padaliniai kvepėjo pyragais. Vaikai vaišino vieni kitus, mokėsi dalintis ir skleisti gėrį, nuoširdumą ir atjautą.

    Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manau, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą. Suskaičiuotos surinktos lėšos: Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė paaukojo 520 eurų. Ši suma bus skirta Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams.

Ačiū už Jūsų gerumą! ♥️ Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.

Skip to content