Menu Close

Tolerancijos diena

     Lapkričio 16 d.  Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro ugdytiniai minėjo TOLERANCIJOS dieną. Šių metų simbolis – NAMAS.  Pasirinktas simbolis skirtas aptarti idėją, jog žmonės gyvena visuomenėje, kaip daugiabutyje, kur kaimynai skirtingi, bet tai netrukdo žmonėms bendrauti, gyventi kaimynystėje.
Nuo pat ryto grupėse ir klasėse girdėjosi įvairios ugdytinių mintys apie toleranciją bei tolerancijos namo statybų garsai. Vaikai piešė, statė, klijavo, puošė savo svajonių namus. Namai skirtingi, vienas – aukštu stogu, kitas – spalvotas, dar kitas iš plytų…tačiau visi jie nuostabūs. Kaip ir namai skirtingi, taip ir vaikai skirtingi, draugiškai žvelgia pro atvirus langus, kviečia būti pagarbiais, mylinčiais, atsakingais, supratingais, palaikančiais, empatiškais, tiesiog būti kitokiais, tokiais, kokiais tik nori būti. Svarbu išlaikyti pagrindinę vertybę savyje – žmogiškumą. Tolerancijos dieną vainikavo pradinių klasių mokinių suorganizuotas bendras draugystės šokis.

     Dėkojame pradinių klasių mokytojai Rusanai Rimkienei ir socialinei pedagogei Indrei Valančienei už  šių veiklų organizavimą. Sakome ačiū visiems vaikams ir mokytojams už kūrybiškumą ir nuoširdų įsitraukimą.
Skip to content