Menu Close

Vakaronė „Kaip smagu, pabūt kartu“

     Lapkričio 25 d. jau tradiciniame mėnesio pabaigos renginyje Slengių mokykla-daugiafunkcis centras šį kartą savo auklėtinius ir ne tik juos, kartu su tėveliais ir seneliais, pakvietė į rudens palydų vakaronę. Netgi vakaro organizatoriai buvo nustebinti dalyvių gausa. Vakaronės dalyvius ne tik smagiai pasitikę, bet šėlsmo kamertoną padovanoję kaimo muzikos kapela ,,Martvežiai“ (vadovas Jonas Kavaliauskas) privertė ne vieną vakaronės dalyvį smagiai paplušėti valso ir polkos ritme. Įžanga tapo tokia linksmai neapsakoma, kad svečiams ir dalyviams beliko tik be sustojimo toliau šėlti ir dalintis vakaro prizus. Kadangi vakaro tema buvo laivai ir paukščiai, dalyviams ir keturioms komandoms teko gerai paplušėti, kad atsakyti į sudėtingus ir šmaikščius vakaro vedėjo klausimus. Stengtis buvo dėl ko – nugalėtojo laukė kelionė autobusu į pasirinktą Lietuvos miestą. Čia savo išradingumu nustebino 3 klasės komanda, kuri ir tapo šio prizo nugalėtoja. Na, gausiame paukščių lesyklėlių konkurse, kuriame dalyvavo net 36 lesyklėlės, žiūrovų balsavimu išaiškinti 5 nugalėtojai,  kurie dovanos sulauks gruodžio 6 dieną tiesiai iš Kalėdų Senio rankų, kai mokyklos kieme bus įžiebta Naujametinė-Kalėdinė eglė. 

    Nuskriaustų ir nepatenkintų tarp dalyvių veidų tikrai nesimatė, ir tai paskatino centro direktorės Vilijos Lukauskienės žodžiais tariant šį renginį padaryti tardiciniu, taip kasmet palydint rudenį ir pasitinkant ramybės advento laikotarpį. Taigi iki greitų kitų susitikimų!

   

Skip to content