Menu Close

Tapyba ant vandens su STEAM elementais

     Penktadienį mūsų mokykloje mokiniai turėjo STEAM dieną. 1–4 kl. mokiniai atliko įvairius eksperimentus su vandeniu, maistiniais dažais, balionais. Sprendė kryžiažodžius, darė darbelius iš druskos. Bet mokinius labiausiai sužavėjo kultūros paso edukacija ,,Tapyba ant vandens“. Pradinukai sužinojo, kad tapyba ant vandens kilusi iš Kinijos. Turkija šią meno šaką išplėtojo taip, jog ji  yra vadinama tradiciniu turkų menu. Praktinio užsiėmimo metu vaikai išbandė pagrindinės tapybos ant vandens techniką. Tarpusavyje liejo ir maišė spalvas ant vandens. Mokiniai ir pedagogai liko sužavėti savo piešiniais perkeltais ant lapo.

    4 klasės mokiniai iš anksto ruošėsi STEAM dienai, dalyvaudami nuotolinėje STEAM veikloje „Įžiebk savo šviesą“, kur patys sukūrė bateriją, kuri įžiebė šviesą jų pasigamintame namelyje ir vaikų akyse.    

                       

Skip to content