Menu Close

Vaikų Velykėlės

Mūsų mažiausieji, balandžio 14 d. dar kartą pasidžiaugė praėjusiomis Velykų šventėmis, Velykų kiškutė – mokytoja A. Korsakienė jiems priminė šių švenčių tradicijas. Vaikai žaidė velykinius žaidimus, minė mįsles, tačiau labiausiai laukė, kada galės ridenti margučius. Buvo visko: ir džiaugsmo, pataikius į kito margutį, ir nusivylimo, kai teko atiduoti savąjį. Tačiau ši velykinė pramoga vaikams labai patiko. Po linksmos šventės kiškutė vaikučius vaišino saldžiomis morkytėmis.
Pasislėpusių margučių, šiandien, ieškoti taip pat teko ir po atostogų sugrįžusiems pradinių klasių mokiniams. Renginių organizatorius P. Oficerovas jiems surengė orientacines margučių ieškojimo varžybas. Dėka savo klasių mokytojų, mokiniai puikiai įveikė visas rungtis ir buvo apdovanoti velykiniais skanėstais.
Dėkojame šventės organizatoriams už įdomias veiklas, margučių ridenimo varžytuves ir kupiną teigiamų emocijų Atvelykio šventę! Nuoširdų ačiū tariame visai edukacinių lauko erdvių puošimo grupei ir jų pagalbininkams.

Skip to content