Menu Close

„Tobulėjimas – tai tam tikra paskata. Žmonės, siekiantys tobulėjimo, visuomet turi stiprų atsakomybės jausmą“ (Čarlis Dikensas). 

Mokinių atostogų metu, Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Jakų skyriuje vyko tradicinė mokyklos metodinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinė diena. Renginyje turėjome svečių iš Gargždų lopšelio-darželio „Ąžuoliuko“, Kretingalės pagrindinės mokyklos. Kiekviena dalyvavusi pedagogė pristatė pačių gamintas ir labiausiai jų darbe pasiteisinusias, vaikams patinkančias metodines priemones. Auklėtojos patobulino jau turimas kompetencijas: asmeninę ( noras tobulėti, , nebijoti išreikšti savo nuomonę, klysti), socialinę (mokytis iš kitų, žinoti, kad gautas žinias pritaikys savo darbe), informacijos valdymo (gebėti atrasti naujus mokymo šaltinius), pažinimo (siekti kuo daugiau sužinoti, patirti kūrybinių atradimų), komunikavimo (klausyti, išgirsti, vertinti savo ir kitų darbus). Po kūrybinių darbų, pranešimų pristatymo kolegės prie kavos puodelio diskutavo, dalijosi gerąja patirtimi, o tai stiprino bendrystės jausmą, tolimesnį tarpmokyklinį kolegialų bendradarbiavimą.

Pavasario mokinių atostogas Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro mokyklos bendruomenė išnaudojo produktyviai, dalyvaudama seminare „Motyvacija savimotyvacija-lyderystei, veiklumui, kūrybiškumui, bendrystei“. Mokymus vedė Lidija Laurinčiukienė– lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, nepriklausoma žurnalistė. Seminarą lektorė stengėsi padaryti netradicinį, gyvą, originalų, šiltą, šmaikštų, tad visa bendruomenė gavome daug ekspresijos, unikalių metodų informacijai perteikti (savivertei, asmeninei atsakomybei, pasitikėjimui savimi, emocinėms zonoms atpažinti), vaizdinių, netgi neįprastų daiktų ir kvapų. Dabartinės mintys projektuoja mūsų gyvenimą. Tai, apie ką dažniausiai galvojame ar į ką daugiausiai sutelkiame dėmesį mus motyvuos lyderystei , veiklumui, bendrystei.

Skip to content