Šv. Velykų belaukiant

Kuomet už lango pradedame girdėti pirmųjų paukštelių čiulbėjimą žinome, kad prasidėjo pavasaris ir jau tuoj tuoj visi kartu pradėsime laukti vienos iš gražiausių pavasario švenčių – Šv. Velykų. Sužinoti, kaip tinkamai joms pasiruošti, suskubo ir priešmokyklinio ugdymo grupės „Spalviukai”  ugdytiniai, kurie dalyvavo edukacinėje veikloje „Šv. Velykų belaukiant“, Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje. Užsiėmimų metu vaikai išgirdo pasakojimą apie Klaipėdos krašto velykinius papročius bei tradicijas, susipažino su seniausiais kiaušinių dažymo būdais, spalvomis ir ornamentika. Praktinės užsiėmimo dalies metu vaikai susipažino su grafikos spaudos staklėmis ir atsispaudė po velykinį atviruką (linoraižinio technika).