Sportuoju su pasaka

Artėjant teatro dienai  ,,Žiogelių“ gr. ugdytiniai startavo projekte ,,Sportuoju su pasaka“.  Visiems puikiai žinoma lietuvių liaudies pasaka ,,Ropė“ – integruota į kūno kultūros užsiėmimus. Šio projekto tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą ir saviraišką, kurti įtraukiančią, motyvuojančią ugdymosi aplinką.

Menas yra nuostabi, kūrybinga, prasminga veikla, nes per jį pasireiškia  talentai, esame unikalūs. Vaikams to reikia – jie atsiskleidžia, pasitiki savimi, mokosi bendravimo. Labai įdomu buvo  stebėti, kas vaikui aktualu, ką jis jaučia vaidindamas. Vaikai pasijuto tikrais pasakos veikėjais.
Ropojome kaip šuniukai, rietėme nugarytes, kaip katinėliai, stypsenome, kaip mažos pelytės. Imitavome seno senelio ir močiutės ėjimą su lazdele. Mankštinome rankas, kojas, kad būtume stiprūs. Visi bandėme išrauti Ropę, kurią ne iš karto pavyko išrauti. O smagiausia – pelytės pagalba Ropę pavyko išrauti ir visi  išgriuvome. Susėdome ir džiaugėmės  kokia didelė užaugo ši

daržovė.