Menu Close

Socialinė akcija „Padėkime mažoms širdutėms“

        Pasaulis kasmet spalio mėnesio 4-ąją pažymi Pasaulinę gyvūnų dieną. Ši diena skirta pagerbti visus gyvūnus, padėkoti jiems už jų didžiulę svarbą žmonių gyvenime, suteikiant gyvenimui daugiau spalvų, džiaugsmo ir prasmės. Spalio 2 – 6 dienomis vaikai ir jų tėveliai, mokyklos darbuotojai turėjo galimybę prisidėti prie gražios akcijos „Padėkime mažoms širdutėms“, gyvenančiomis beglobių gyvūnų namuose „Nuaras“.

       Norime nuoširdžiai padėkoti vaikams ir jų tėveliams, mokyklos darbuotojams už gausią paramą gyvūnams. Gyvūnėliai gavo jiems taip reikalingo sauso ėdalo, konservų, šiltų apklotų, žaislų, pavadėlių, guolių ir žinoma…skanumynų.

     Na, o kad gausi parama pasiektų gyvūnėlius į pagalbą atskubėjo 2–4 klasių mokiniai ir soc. pedagogė Indrė Valančienė. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su centro keturkojais gyventojais, sužinoti jų atsiradimo centre istorijas. Taip pat mokiniai sužinojo apie savanorystę centre.

Skip to content