Menu Close

Priešmokyklinukai aplankė muziejų

Spalio 10 d. priešmokyklinio ugdymo „Smalsučių“ gr, ugdytiniai vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame susipažino su savo krašto, kuriame gyvena istorine buitimi ir rūbais. Mažosios Lietuvos regionas išsiskiria istorine ir kultūrine savastimi, kuri atsispindėjo kasdieniame lietuvininkų gyvenime: buityje, aprangoje, papročiuose ir tradicijose. Edukacinis užsiėmimas „Klaipėdos krašto buitis ir rūbai“ skirtas pažinti etnografinio regiono vietinių gyventojų buitį ir rūbus: kuo jų kasdienis gyvenimas skyrėsi nuo kitų regionų, kokiomis išskirtinėmis tradicijomis pasižymėjo lietuvininkai, kokius valgius ir gėrimus jie vartojo…

Užsiėmimo metu vaikai papuošė popierinį kišenėlės šabloną, pasitelkiant delmonų dekoravimo principus bei pasigamino ir papuošė popierinės skrynutės maketą.

Skip to content