Menu Close

Sveika, mokykla!

Mokslo ir žinių diena – šurmulinga šventė ir susikaupimo akimirka prieš didelį darbą. Mokslo metų pradžia kiekvieną iš mūsų įkvepia naujoms idėjoms. Šia gražia švente prasideda kiekvieno iš mūsų naujas, baltas gyvenimo knygos puslapis.
Direktorė Vilija Lukauskienė sveikino mokyklos bendruomenę ir linkėjo sėkmingų, kūrybingų naujų mokslo metų. Sveikinimo žodį tarė ir šventės svečiai – Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas,  Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius bei Sendvario seniūnijos seniūnė Karina Novikova.
Šventės šurmuly išsiskyrė pirmokėliai ir ketvirtokai. Vieni pirmąkart su savo tėveliais pravėrė mokyklos duris, kitiems šis rugsėjis mūsų mokykloje paskutinis.
Po iškilmingos šventės ir įspūdingos staigmenos mokyklos skambutis sukvietė mokinius į tradicinę pirmąją pamoką.

Šventės staigmena – meškučiu džiaugėsi ir ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytiniai. Kartu šoko, fotografavosi ir pakilia nuotaika pradėjo naujus mokslo metus.

Skip to content