Apibėk mokyklą

Mūsų mokykla prisijungė prie iniciatyvos „Apibėk mokyklą“. Iniciatyvos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Rugsėjo ir spalio mėnesį kasdien mokiniai ir mokytojai bėga aplink mokyklą. Labai džiaugiamės matydami vaikus  aktyviai ir smagiai leidžiančius pertrauką, ir taip galėdami prisidėti prie šios iniciatyvos. Vaikams būtina judėti, sportuoti, nes nepatirdami judėjimo džiaugsmo ir negalėdami psichologiškai „išsikrauti“, tampa pasyvūs ir abejingi, prastėja imlumas informacijai, jiems sunku susikaupti pamokų metu, sumažėja jų atsparumas ligoms, susilpnėja raumenys ir raiščių sistema, formuojasi netaisyklinga laikysena. Kad šito išvengti stengiamės, kad vaikai kuo daugiau judėtų ir būtų sveiki.