Menu Close

“Žemaitėle tu mana”

🌿Žemaitiškos dainos, eilėraščiai, šokiai bei kalbos skleidė savo žavesį gegužės 7 d. Klaipėdos rajono Slengių mokyklos-daugiafunkciniame centre Jakų skyriuje vykusioje šventėje. Ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų, 1-4 klasių mokinių žemaitiško rašto metų minėjimo renginyje „Žemaitėle tu mana“, dalyvavo ne tik mokiniai iš Slengių mokyklos, bet ir iš kitų Klaipėdos, Kretingos, Palangos, Gargždų, Laukuvos miestų,  bei Klaipėdos rajono mokymosi įstaigų.

🌿Renginys „Žemaitėle tu mana“ siekė skatinti vaikus geriau pažinti ir puoselėti žemaičių tarmę. Mokytojai kartu su mokiniais paruošė pasirodymus, kuriuos pristatė per šią šventę. O ypatingą akcentą renginyje kūrė mokytoja Jurgita, kuri visą renginį pravedė nepriekaištinga žemaitiška tarme. „Žemaitėle tu mana“ tapo ne tik proga supažindinti vaikus su savo regiono kultūra ir tarme, bet ir tapo galimybe įkvėpti jaunąją kartą puoselėti ir ginti savo etninį identitetą.
 
 
      
 
   
 
    
Skip to content