Uždek žvakutę ant pamiršto kapo

Visų šventųjų diena ir Vėlinės, tai dienos kai artimieji prisimena Anapilin išėjusiuosius, lanko jų kapus. O kas prisimena, ir kas aplanko seniai užmirštus, apleistus kapus? Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos priešmokyklinio ugdymo grupės „Smalsučiai“ ugdytiniai su mokytoja Ingrida Simonavičiene ir 4 klasės mokiniai su mokytoja Edita Latakiene bei jų padėjėjomis spalio 27–28 dienomis lankėsi Slengių kaimo kapinaitėse. Mokiniai aplankė neprižiūrėtus, apleistus ir nelankomus kapus.
Žvakelės įžiebimas ten, kur tamsu, pagalvojimas, pasimeldimas už visus gyvybę turėjusius, kurių kapai užmiršti, apleisti, vieniši – tai nuostabi gėrio, šilumos ir rūpesčio išraiška.

Dėkojame visiems, kurie prisijungėte prie tikybos mokytojos Ingos Baužienės inicijuotos akcijos „Uždek žvakutę ant pamiršo kapo“,  juk maži, prasmingi darbai moko mus teisingai gyventi.