Menu Close

Svečiuose Klaipėdos progimnazijos trečiokai

Gegužės 29 d. Jakų mokyklos pirmokai pasikvietė į svečius Klaipėdos Simono Dacho 3 sigma klasės mokinius ir pradėjo ilgalaikę bendradarbiavimo draugystę. Pirmiausia, vaikai susipažino, papasakojo apie savo talentus ir net suorganizavo rubiko kubiko rinkimo varžybas. Jose dalyvavo klasių atstovai: Nedas ir Adomas. Nenuostabu, kad nugalėjo trečiokas Adomas. Jo laikas- tik 57s !!!

Tada vyko bendra pamoka mokyklos kieme, kur trečiokai išmokė pirmokus sukurti šokančią pirmąją savo vardo raidelę. Pirmokai labai dėkojo naujiems savo draugams už naujas patirtis. Kitos pamokos metu vaikai susipažino su dar vienu trečiokų klasioku Kuršiu. Tai yra nuostabusis šuo. Visi kartu papietavę nuskubėjome į paskutinę pamoką- fizinį ugdymą, kur trečiokai mokino pirmokus žaisti kvadratą.
Išlydėjome draugus namo, prieš tai susitarę nuotoliniu būdu susitikti Rugsėjo 1 d. O paskui mes, jau antrokai,  vyksime į Simono Dacho progimnaziją pas ketvirtokus. Tikimės patirti dar daugiau smagių akimirkų!
Skip to content