Menu Close

Sausio 12 dieną Laisvės gynėjų dienos išvakarėse mokykloje-daugiafunkciame centre sužibo vienybės, atminimo ir pergalės žvakelės.

Sausio 12 dieną Laisvės gynėjų dienos išvakarėse Klaipėdos rajono Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre sužibo vienybės, atminimo ir pergalės žvakelės.

🕯Grupėse ugdytiniai išklausė pasakojimus apie 1991 m. sausio 13d. įvykius. Tai laisvės, drąsos diena. Žmonės kovojo, kad mūsų šalis būtų laisva. Skambėjo eilės ,,Mėlynas žiedelis“, ,,Gimtinė“, ,,Sausio- 13-oji“; liaudies išmintis – Mylėk Tėvynę ne žodžiais, bet darbais.  Mokykloje mokinius pasitiko atminimą žyminti simbolika apie žiaurius įvykius vykusius sausio 13 d. Visus ateinančius pasitiko keturiolika žibintų ir fakelų, kurie simbolizuoja keturioliką laisvės gynėjų. Kiemelio centre ruseno aukuras, kuris tapo laisvės ir šilumos simbolis, o pirmos pamokos metu mokytojai savo mokiniams vedė pamoką skirtą atminti Laisvės gynėjų dieną.🇱🇹 Žmogus be Tėvynės – kaip lakštingala be giesmės. Pirmiausia patys turime mylėti Tėvynę, o tada klausti ar ji myli mus.

Skip to content