SAUGUS IR SVEIKAS TVARIAI JUDĖDAMAS

Kol ruduo mus lepino šiltais ir maloniais orais, pradinių klasių mokytojos, rugsėjo 10 dieną, surengė jau tradiciškai tapusią rudens sporto šventę. Vadovaudamiesi Europos judumo savaitės šūkiu „Judėk tvariai. Išlik sveikas“, 1–4 klasių mokiniai sportiškai nusiteikę pėsčiomis iškeliavo į sporto aikštyną, esantį Ginduliuose. Čia jų laukė šokio mokytojas Paulius, kuris pravedė apšilimo pratimus šokio žingsnelių ritmu. Vėliau, pasisikirstę į komandas, mokiniai žaidė kvadratą, varžėsi estafečių rungtyse bei kituose judriuose žaidimuose.

Vidurdienį prie pradinių klasių mokinių prisijungė ir dvi priešmokyklinio ugdymo grupės: „Smalsučiai“ ir „Spalviukai“. Visų šią dieną sportavusių mokinių laukė finalinė rungtis – „Žvaigždučių Vilties bėgimas“. Simbolinį ratą bėgo visi, tiek priešmokyklinukai, tiek pradinukai, tiek juos palaikyti atėję tėveliai, mokytojai. Visi dalyviai buvo apdovanoti Vilties medaliu.

Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenė geranoriškai prisijungė prie Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties  miesto“ organizuojamo renginio, kuris skatina individualiųjų ugdymosi poreikių mokinių aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis, kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Vilties bėgimo metu surinkome 300 Eur, kuriuos perdavėme organizatoriams, bent maža dalele prisidėdami prie žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, gerovės.