Menu Close

Šaškių turnyras „Baltieji pradeda“

Balandžio 19 d. vyko Gargždų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ organizuojamas šaškių turnyras „Baltieji pradeda“ kuriame dalyvavo Klaipėdos rajono priešmokyklinio amžiaus vaikai. Turnyro tikslas skatinti šaškių sportą, lavinti loginį mąstymą, gebėjimą sukaupti dėmesį, ugdyti vaikų pasitikėjimą savo gebėjimais.

Mūsų mokyklos priešmokyklinukus atstovavo „Smalsučių“ grupės ugdytiniai. Vaikai turnyrui ruošėsi kruopščiai ir atsakingai. Su taisyklėmis vaikus supažindino ir rezultatus fiksavo Zigmas Bitinas. Atlydėjusios mokytojos fiksavo laiką, stebėjo, kad nebūtų pažeistos taisyklės. Įtemptoms kovoms pasibaigus nugalėtojai ir dalyviai buvo apdovanoti medaliais, atminimo dovanėlėmis. Nors prizinių vietų „Smalsučiai“ nelaimėjo, tačiau džiaugėsi galimybe dalyvauti ir išbandyti savo jėgas.

   

Skip to content