Menu Close

Prisiminus Vasario 16-ąją

     Darželyje švęsti Vasario 16-ąją tapo tradicija. Visą savaitę vaikučiai su mokytojomis piešė, aplikavo ir ruošėsi išradingai pasveikinti Lietuvą su gimtadieniu. Žiogelių gr. ugdytiniai su mokytoja Gene Gomiene  pristatė parodą ,,Tau gimtine, mažų rankelių-gražūs darbeliai”.

Mokytoja Aistė Korsakienė ir ,,Bitutės” grupės vaikai  šventiškai pasipuošę su trispalvėmis rankose, paminėjo šią svarbią Lietuvai datą.  Šventė prasidėjo iškilmingai skambant Lietuvos himnui. Vaikai deklamavo gražiausius posmus Lietuvai, dainavo dainas, smagiai sukosi rateliuose. O šventės pabaigoje  dalyvavo viktorinoje ,,Ką žinau apie Lietuvą?”

Jakų skyriaus ugdytiniai džiaugiasi ir didžiuojasi atšventę Lietuvos gimtadienį, nes Vasario 16-oji – puikus laikas ir tinkama data skiepyti pilietines ir tautines vertybes, kad vaikai suprastų, jog jie yra gražiausia tautos dalis.

Skip to content