Menu Close

Paminėta muzikos diena

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1 -ąją Tarptautine muzikos diena. Kasmet minima ir švenčiama muzikos diena visame pasaulyje buvo smagiai paminėta ir Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Jakų skyriaus bendruomenėje. Muzika žmonijoje gyvuoja nuo senovės ir yra be galo svarbi kiekvienam iš mūsų. Juk muzika ne tik linksmina, džiugina, bet ir ramina, tikima, jog turi ir gydomųjų galių. Mūsų įstaigoje ji skamba kasdien – ryto rateliuose, pamokų, pertraukų metu, įvairiose veiklose, bei renginiuose. Jakų skyriuje spalio 3 d. vidiniame kieme susirinko visos ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupės, 1–2 klasių mokiniai, bei jų mokytojai. Smagiu ritmu, šokiais ir dainomis buvo švenčiama muzikos diena! Geros muzikinės energijos pliūpsnį pajautė visi susirinkę šventės dalyviai!

Ta proga Jakų skyriaus antros klasės mokiniai kartu su mokytojomis – Dana Junokiene ir Margarita Duliene vyko į koncertą Klaipėdoje. Klaipėdos koncertų salėje kas mėnesį vykstantys vis skirtingi edukaciniai, muzikiniai koncertai vaikams dovanoja nepaprastų potyrių ir įspūdžių. Muzikinio – vaidybinio „Baubas repetuoja“ koncerto metu mokiniai galėjo pačioje scenoje apžiūrėti, paliesti, išgirsti iš arčiau tikrus varinius pučiamuosius instrumentus – valtorną, tūbą, trimitą, kuriais tą dieną grojo Klaipėdos brass kvinteto nariai. Muzikuojantys aktoriai buvo įkvėpti, režisieriaus I. Bereznicko prieš 3 dešimtmečius sukurto animacinio filmo „Baubas“, istorija. Jie nuostabiai vaidino ir dainavo, taip pat mielai kvietė vaikus jiems padėti vaidinti – pasisekė ir mūsų antros klasės mokinei Austėjai, kuriai teko drąsiai vaidinti scenoje! Mokiniai į Jakus grįžo su geromis emocijomis ir šypsenomis.

 

Skip to content