Naktis mokykloje

Birželio 3-osios dienos 4 klasės mokiniai laukė su nekantrumu jau visą gegužės mėnesį. Mokiniai 18 valandą rinkosi mokykloje, nusiteikę smagiam laiko praleidimui.  Kruopščiai pačių mokinių parengta programa, neleido nuobodžiauti. Mokiniai dalyvavo klasės draugo Jorio paruoštame protmūšyje, būreliuose žaidė stalo žaidimus.  Po veiklų laukė vakarienė – picos. Visi jau buvo išalkę, todėl jos kaip mat ištirpo ir mokiniai nuskubėjo į kitą suplanuotą veiklą – diskoteką. Vaikai nerimo, atrodė, jog muzika netils visą naktį, bet atėjo laikas poilsiui – vieni  žiūrėjo filmus, o kiti tiesiog kalbėjosi tarpusavy. Laikrodžio rodyklėms rodant vidurnaktį, atėjo metas atsisveikinti. Nors pavargę nuo siautulio, šėliojimo ir skambios muzikos, visi tėvelių lydimi laimingai pasiekė namus.  Tikimės, kad tai – ne paskutinis toks nuotykis. Dėkojame ne tik dalyviams, bet ir mokytojai Aušrai, kuri vaikams padėjo ir jais pasitikėjo!