Menu Close

Metodinė diena Telšiuose

Mokslo metų ugdymo pabaigą vainikavo išvyka į Telšius. Aplankėme Telšių lopšelį-darželį „Žemaitukas, kuris kuria gamtosauginio tyrinėjimo erdves, aktyviai dalyvauja Tarptautinėje Gamtosauginių mokyklų programoje. Šešis kartus įstaiga apdovanota Žaliąja vėliava ir tarptautiniu gamtosauginės mokyklos sertifikatu. Direktorė E. Andrijauskienė pristatė įstaigos veiklas, pavaduotoja – apie projektų vykdymą.

Telšių lopšelyje-darželyje „Mastis“ stebėjome nuoširdų puoselėjimą etnokultūroje, žemaitiškuose skaitymų konkursuose ugdytiniai laimi prizines vietas. Direktorė D. Popovič su komanda pasidalijo patirtimi, aplankėme įstaigos erdves, išmokome žaisti edukacinį žaidimą „Kerapiežas“.

Grįžome su mintimis, kad kartu ieškosime sąsajų bendradarbiavimo ir partnerystės ugdymo procese.

Skip to content