Menu Close

,,Lietuvos mažųjų žaidynės”

Mūsų ikimokyklinio ugdymo įstaigoje vyko nuotaikinga sporto šventė ,,Lietuvos mažųjų žaidynės”, skirta skatinti vaikų fizinį aktyvumą ir sveiką gyvenimo būdą. Renginys prasidėjo smagia mankšta, kurią vedė mokytojos Agnė Juočienė ir Lina Jankauskė. Vaikai energingai dalyvavo įvairiuose žaidimuose ir estafetėse, kuriose galėjo pademonstruoti savo greitį, jėgą ir vikrumą. Po apšilimo visi dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios rungėsi įvairiose sporto šakose: krepšinio, futbolo, bėgimo lenktynėse, taip pat dalyvavo specialiose kliūčių ruožo varžybose. Vaikų šypsenos ir juokas skambėjo viso renginio metu, o jų pastangos ir entuziazmas buvo tiesiog užkrečiantys. Šventės metu taip pat vyko draugiškos varžybos tarp pedagogų ir vaikų, kurios sukėlė daug džiaugsmo ir emocijų. Šis renginys ne tik lavino vaikų fizines savybes, bet ir skatino bendradarbiavimą, komandinį darbą bei sąžiningą žaidimą. Sporto šventė baigėsi apdovanojimų ceremonija, kurioje visi dalyviai gavo diplomus už savo pastangas ir pasiekimus. Šis renginys paliko neišdildomus įspūdžius tiek vaikams, tiek pedagogams, ir dar labiau sustiprino mūsų bendruomenės draugiškus ryšius.

 

          

Skip to content