KAZIUKO MUGĖS ŠURMULYS SUGRĮŽO

Kovo 4 d. Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre šurmuliavo jau tradicine tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Prekybos pradžią paskelbė ir mugę atidarė J. Kavaliausko vadovaujami etnomuzikavmo studijos moksleiviai, dainomis džiugino muzikos mokytojos D. Kizevičienės paruošti moksleiviai, o šokiams vadovavo šokių mokytojas P. Vaitkevičius.

Mokinių darbeliai glostė akis ir džiugino mugės lankytojų širdis. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo dirbinių, pagamintų pačių vaikučių ar jų tėvelių bei senelių. Buvo prekiaujama popieriniais darbeliais, papuošalais iš karoliukų, gamtinių medžiagų. Smaližiai galėjo įsigyti įvairiausių skanėstų: spurgų, vaflių, pyragų, sausainių. Mokyklos prieigas puošė senovinių lietuviškų daiktų parodėlė, tad moksleiviai turėjo galimybę susipažinti, kokius daiktus buityje naudojo mūsų proseneliai. Tradiciškai, vienoje iš klasių, darbuotojai galėjo paskanauti senovinių žemaitiškų patiekalų.

Nuoširdžiai dėkojame visiems darbuotojams, prisidėjusiems prie šios gražios pavasario šventės.