Menu Close

Kaip ežiukas rudenėlio ieškojo?

     Spalio 28 d. Gindulių darželyje ,,Bitutės” ir ,,Boružėlės” gr. vaikai pasipuošę daržovių ir vaisių karūnomis rinkosi į rudeniškai išpuoštą ,,Spalviukų” gr., kur vyko šventė ,,Kaip ežiukas rudenėlio ieškojo”.  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aistė Korsakienė, nuskambėjus dainelei ,,Rudenio lapeliai” pasisveikino su vaikučiais bei jų paklausė ar nematė rudenėlio apie kurį buvo ši dainelė. Vaikams atsakius, kad ne buvo paprašoma kartu ieškoti rudenėlio. Padainavus dainelę apie ,,Ežiuką”, ,,Boružėlės” gr. vaikučiai padeklamavo eilėraštį apie ,,Obuoliukus”, o ,,Bitutės” gr. vaikai apie daržoves. Scenoje tuo tarpu pasirodė ir baravykas – ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sonata Urbonaitė, kuri taip pat nematė rudenėlio, bet vaikų paprašė įminti mįsles, o įminus apdovanojo obuoliais. Morką ir kopūstą vaidino ikimokyklinio ugdymo mokytojos Karolina Mauliūtė-Jakienė ir Asta Kazenienė, o raudonšonį obuoliuką – Edita Mockienė. Šventėje netrūko gražių dainelių, apie ,,Kiškio morkytės”, ,,Moliūgą”, ,,Grybus”, eilėraščių apie rudens gėrybes. O baigiantis šventei, ežiukas sužinojo, kad rudenėlis kurio taip ieško yra – Metų laikas.

Skip to content