Menu Close

Išvyka į Kauną

Gegužės 7-8  dienomis 1-2 klasių moksleiviai vyko į Kauną. Kaune aplankė zoologijos sodą, kur dalyvavo edukacijoje „Egzotiniai pasaulio gyvūnai“. Apie gyvūnus sužinoję daug įdomių dalykų, vėliau moksleiviai laiką turiningai leido interaktyviame parke „Hello Park“. Parkas apjungia įvairialypės terpės žaidimus, fizines instaliacijas ir spalvingas projekcijas, kurias apipina įvairiomis istorijomis. Vaikai lankėsi Vytauto Didžiojo karo mziejuje. Dalyvavo kūrybiškumą skatinančiuose užsiėmimuose, kurie nukėlė į tolimuosius viduramžius, kuomet Lietuvos valstybę nuo priešų saugojo galingose pilyse įsitvirtinę karvedžiai. Mokiniai statė pilį, parengė ją gynybai. Taip pat turėjo galimybę tapti viduramžių karvedžiais užsidedant šalmą, paimant į rankas skydą ir kalaviją. Dalyvavo edukacijoje ,,Paukštis ar ne paukštis?”. Žaisdami žaidimus tikrino ar tikrai tik paukščiai skraido ir, ar visi paukščiai skraido? Tyrinėjo, kokia gebėjimo paslaptis slypi jų sparnuose ir pačioje jų kūno gelmėje- kauluose. Tyrinėjo plunksnų įvairovę ir jų paskirtį. Į namus vaikai grįžo pilni neišdildomų įspūdžių.

Skip to content