Menu Close

Integruota etnokultūros ir fizinio ugdymo pamoka

Spalio 16 d., Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Jakų skyriuje buvo pristatyta edukacinė programa, kurios tikslas buvo supažindinti visus pirmokus su lietuvių liaudies žaidimais.

Jonas Kavaliauskas šios programos kūrėjas ne tik supažindino vaikus su žaidimais, bet ir paaiškino, jog lietuvių liaudies žaidimai yra ne tik pramogos, bet ir gyva Lietuvos kultūros dalis, turinti svarbų vaidmenį tradicijų išsaugojime, bendruomenės integracijoje ir vaikų lavinime.

Programos metu vaikai aktyviai dalyvavo judriuosiuose žaidimuose, kurie ne tik skatino fizinę veiklą, bet ir puikiai atskleidė bendradarbiavimą ir loginį mąstymą. Be to, visi dalyvavę mokiniai, programos pabaigoje buvo apdovanoti birbynėmis, kurios buvo pagamintos iš nendrių. Ši dovana turi simbolinę reikšmę, kuri padeda išsaugoti lietuvių liaudies muzikinę tradiciją ir skatina toliau tyrinėti ir puoselėti Lietuvos etnokultūros paveldą.

 

 

Skip to content