Menu Close

Įdomioji Klaipėda muziejuje ir bibliotekoje

Sausio 27 d. „Spalviukų“ gr. ugdytiniai dalyvavo Klaipėdoje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vykusioje edukacijoje „Vakarų baltų gyvensena ir tradicijos“. Kurios metu susipažino  su senovės Rytų Pabaltijo gyventojais, jų tradicijomis, papročiais. Didžiausias dėmesys užsiėmimo metu buvo skiriamas vakarų baltų gentims, jų nešiotiems papuošalams, ginkluotei, laidojimo tradicijoms. Pamokėlės metu vaikai  pabandė susisegti lininį audinį baltiška sege, pačiupinėjo ir pajautė baltiškų ginklų tvirtumą ir aštrumą. Kiekvienas užsiėmimo dalyvis iš molio pasigamino miniatiūrinį dubenėlį su dangteliu – “ašarinę”.

 

 

Sausio 30 d. „Smalsučių“ grupės priešmokyklinukai aplankė Ievos Simonaitytės biblioteką bei dalyvavo edukacijoje „Pirmieji žingsniai bibliotekoje“. Bibliotekos darbuotoja aprodė bibliotekos patalpas, papasakojo, kad bibliotekoje galima ne tik skaityti, parsinešti knygas namo, bet ir maloniai bei naudingai praleisti laisvalaikį įrengtame žaidimų, poilsio kambaryje.
Didelį įspūdį vaikams paliko pademonstruota didžiausia bei mažiausia bibliotekos knyga. Labiausiai nustebino knygų įvairovė. Vaikus sudomino garso, liečiamos, pažintinės, akliesiems skirtos knygos.

Visos edukacijos metu buvo ugdoma meilė ir pagarba knygai.

Skip to content