Menu Close

Gražiausi žodžiai Lietuvai

     Kasmet, atkeliavus pavasariui, namo sugrįžta ir gražiausiais balsais bei įvairiomis intonacijomis pragysta paukščiai. Taip ir mūsų ugdytiniai kartu su savo mokytojomis suskumba ruoštis meninio skaitymo konkursui, mokytis įvairių eilėraštukų, prozos kūrinių.

     Balandžio 27 dieną pačius geriausius ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus bei 1–4 klasių skaitovus pakvietėme į mūsų mokykloje organizuotą meninio skaitymo konkursą „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Jame savo gebėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus  pademonstravo net 33  ugdytiniai. Konkurso dalyvius sveikino ir meninius intarpus padovanojo jaunieji pradinių klasių instrumentalistai. Intarpuose žavėjomės violončelės ir kanklių skambėjimu, pianino, akordeono ir armonikos garsais.

     Skaitovus vertino komisija: direktorė Vilija Lukauskienė, logopedė, spec. pedagogė Loreta Dusevičė bei mokyklos sekretorė Aušra Venckuvienė.

     Jaunieji skaitovai raiškiai ir taisyklinga kalba stengėsi parteikti lietuvių poetų, liaudies kūrybos meninio teksto mintį, todėl vertinimo komisijai buvo nelengva išskirti geriausius iš geriausių.

          Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėje I vietą laimėjo Tėja Cicėnaitė (mokytoja Aistė Korsakienė), II vieta atiteko Ievai Černauskaitei (vyr. mokytoja Genė Gomienė), o III vietą užėmė Eva, Herkus ir Matas Budvyčiai (mokytojos Sonata Urbonaitė ir Karolina Mauliūtė-Jakienė).

          Iš septynių skaitovų, besivaržiusių priešmokyklinio amžiaus grupėje, I vietą pelnė Agota Kuliševaitė, II vieta džiaugėsi Mėta Muliuolytė. Abi ugdytines parengė mokytoja Edita Mockienė. III vieta atiteko Sofijai Dambrauskaitei (vyr. mokytoja Ingrida Simonavičienė).

          1–4 klasių mokinių amžiaus grupėje I vietą laimėjo Gabrielė Domnėnkaitė, o II-ąją – Dominyka Šemetaitė. Mokines paruošė pradinių klasių vyr. mokytoja Aušra Strakšienė. III vieta atiteko Mykolui Paulauskiui (mokytoja Edita Latakienė).

         Kol komisija tarėsi, konkurso dalyviai ir svečiai klausėsi dainos studijos (vad. Dijana Kizevičienė) atliekamų kūrinių, stebėjo šokio studijos „Instinktas“ (vad. Paulius Vaitkevičius) pasirodymus bei kartu dainavo su mažaisiais dainorėliais (vad. Karolina Mauliūtė-Jakienė).

       Visiems dalyviams ir juos paruošusiems mokytojams įteiktos padėkos ir saldžios dovanėlės.

       Nuoširdžiai dėkojame skaitovams už sceninį raiškos žodį, puikias eiles, šypsenas, gerą nuotaiką, jų mokytojams – už pagalbą pasiruošiant, visai kūrybinei komandai – už pagalbą organizuojant renginį.

   

Skip to content