Menu Close

Etninės kultūros puoselėjimo ir plėtros Klaipėdos rajone projektas ,,Vakarojimai Sendvaryje“

Spalio 30 d. Klaipėdos rajono Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro Jakų skyriuje vyko tradicinių šokių mokymai.

Projekto dalyviai turėjo unikalią galimybę įsigilinti į tradicinių šokių subtilybes, kurios yra svarbi vietinės etninės kultūros dalis. Šokių mokymams vadovavo Klaipėdos tradicinių šokių klubo patyrę šokėjai, Rita Šukienė ir Aurimas Rapalis, kurie ne tik pasidalino savo žiniomis apie šokius, bet ir sukūrė jaukią renginio atmosferą.

Be to, projekte dalyvavo Etnomuzikavimo studijos armonikieriai, vadovaujami Jono Kavaliausko, kurie prisidėjo prie renginio muzikinės dalies bei suteikė renginiui autentišką etninį garsą.

Šis renginys ne tik leido bendruomenei mėgautis šokiais ir muzika, bet ir supažindino su tradicinių šokių specifika, taip prisidedant prie vietinės etninės kultūros puoselėjimo ir perduodant šias vertingas tradicijas kitoms kartoms.

 

Skip to content