EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „SKAMBANTIS MIŠKAS“

Vasario 4 d.  „Spalviukų” grupės vaikai vyko į Palangą, kur dalyvavo Palangos orkestro edukaciniame užsiėmime – koncerte su teatriniais elementais „Skambantis miškas”.

Vaikai buvo pakviesti į kelionę po „mišką”, kuriame skambėjo įvairiausi muzikos garsai.  Šioje kelionėje juo lydėjo profesionali aktorė Aistė Šeštokaitė.  Į bendravimą su vaikais įsitraukė ir orkestro atlikėjai bei dirigentas Gytis Girdauskas. Ugdytiniai turėjo atlikti įvairias užduotis, susijusias su konkretaus instrumento pažinimu. Užsiėmimo metu priešmokyklinukai susipažino su orkestro struktūra, išgirdo, kaip skamba kiekvienas instrumentas atskirai, kaip visi kartu ir kaip jie vadinasi.

Džiaugiuosi, kad sudalyvavome, vaikai buvo sužavėti, pilni gerų emocijų ir kai kurie jau nori būti muzikantais. 🙂