Menu Close

Draugiškas šaškių turnyras

Kovo 10 ir 14 dienomis mokykloje vyko priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių šaškių varžybos, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Jas surengė ir joms teisėjavo kultūros renginių organizatorius Paulius Oficerovas.

Slengiuose draugiškame turnyre varžėsi net 46 šaškių mėgėjai. Po atkaklių kovų nugalėtoju tapo ketvirtokas Karolis Šimkus, antrą vietą užėmė antros klasės mokinė Karina Liotisaitė, trečia vieta atiteko – priešmokyklinio ugdymo „Smalsučiai“ ugdytiniui Mantui Mockui.

Jakų skyriuje savo jėgas prie šaškių lentos panoro išbandyti 23  priešmokyklinio ugdymo ir 1 klasės mokiniai. Šioje grupėje nugalėtoju tapo pirmokas Dominykas Grotuzas, likusias prizines vietas pasidalijo priešmokyklinio ugdymo grupės „Mažasis akademikas“ auklėtiniai: antrą vietą laimėjo Jonas Kasparavičius, o trečia vieta atiteko – Kristupui Padimanskui.

Varžybų prizininkai apdovanoti diplomais ir medaliais, o nugalėtojams atiteko ir Mokyklos įsteigtos taurės.

Skip to content