AR KADA NORS NORĖJOTE SKRISTI Į KOSMOSĄ?

Slengių mokyklos-daugiafunkcio 1–4 klasių mokiniai, penkiamečiai bei priešmokyklinukai, balandžio 1 dieną praleido kosmose. Ir tai ne balandžio 1-osios pokštas…

Įstaigoje vyko pažintinė, interaktyvi edukacinė veikla – kosminis skrydis vaikams. Renginio metu buvo pristatytas pažintinis, edukacinis filmas nukėlęs vaikus į Saulės sistemą. Jaunieji astronautai susipažino su Saulės sistemos planetomis ir kitais kosminiais kūnais, patyrė įvairiausių nuotykių ir netikėtumų! Vaikai ir mokytojos turėjo galimybę patirti neapsakomą džiaugsmą susipažinę su nuotaikingai bendraujančiu kosminiu robotu. Jaunieji astronautai, pakeliavę kosmosu ir per interaktyvias veiklas geriau pažinę Saulės sistemą, dalyvavo astronauto viktorinoje. Visi viktorinos dalyviai apdovanoti astronautų pažymėjimais, klasių ir grupių komandoms įteiktos kosminės taurės.

Pažintinės, interaktyvios edukacinės veiklos metu jaunųjų astronautų patyrimai ir nuotaikos užfiksuoti nuotraukose.