Menu Close

Akcija „Imkit mane ir skaitykit“

2024 m. vasario 27 d., įkvėpti šūkio „Imkit mane ir skaitykite“, Klaipėdos Ernesto Galvanausko mokyklos mokiniai surengė gražią akciją – dovanojo grožinės literatūros knygas Slengių mokyklai-daugiafunkciam centrui. Akcijos metu mokiniai rinko jiems jau perskaitytas ir patikusias knygas. Surinkę gausybę įvairių žanrų knygų, svečiai jas perdavė Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro trečios klasės mokiniams. Dovanodami knygas mokiniai siekė pasidalinti savo meile skaitymui ir paskatinti jaunesnius mokinius atrasti knygų pasaulį. Taip pat dovanodami knygas jie norėjo praturtinti Slengių mokyklos bibliotekos fondą ir suteikti  mokiniams daugiau galimybių skaityti įvairią grožinę literatūrą. Akcija sulaukė didelio pasisekimo ir džiaugsmo, trečios klasės mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su Galvanausko profesinio mokymo centro mokiniais, kurie atsakė trečiokams į jiems aktualius klausimus. Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai džiaugėsi gauta dovana ir dėkojo svečiams už gerumą ir dosnumą.

   

Skip to content