100 dienų, kaip pirmokas esu!

Vasario 9 dieną 1 klasės mokiniai kartu su mokytojomis  Aušra ir Sigute, šventė pirmokų Šimtadienio šventę. Pirmokėliai jau 100 dienų mokykloje. Jau tiek daug išmokta, sužinota, suprasta. Nuo pat ryto mokiniai rinkosi šventiškai pasipuošę ir su jauduliu širdelėse. Vyko šimtadienio egzaminas. Šventės metu vaikai turėjo atlikti keletą užduočių, kuriuos jiems sugalvojo vyriausi mokyklos vaikai- ketvirtokai. Reikėjo surasti 100 paslėptų matematikos užduočių ir jas išspręsti, sugalvoti 100 žodžių ir juos užrašyti, išrūšiuoti krūvą atliekų, sportuoti ir piešti. Atlikus šias užduotis mokiniai gavo įvertinimą egzaminų knygutėje.  Po smagaus egzamino buvo nuspręsta, jog dabar nebaisūs jokie iššūkiai, kuriuos dar iki mokslo metų paruoš jų mokytojos.

Mieli pirmokėliai, būkit smalsūs ir aktyvūs. Tegul kiekviena diena jums bus įdomi, kupina atradimų ir smagių patirčių.