NUO 2021 M. BALANDŽIO 6 D. 10 VAL.

PRADEDAMAS PRAŠYMŲ TEIKIMAS Į BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS

Prašymų mokytis Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklose  2021–2022 mokslo metais teikimas pradedamas nuo 2021 m.  balandžio 6 d. 10 val. elektroninėje sistemoje „Vaikų priėmimo į Klaipėdos rajono savivaldybės švietimo įstaigas sistema“ adresu https://ugdymas.klaipedos-r.lt.

Priėmimas vykdomas vadovaujantis Priėmimo į Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašu, patvirtintu Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos 2021 m. kovo 25 d. sprendimu Nr. T11-97.

Įsakymas dėl prašymų teikimo į mokyklas pradžios

PRADINUKAI SUGRĮŽTA Į MOKYKLĄ

Nuo 2021 m. kovo 22 d. (pirmadienio) vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 17 d. nutarimu Nr. 157  1–4 klasių mokiniai grįžta į kontaktinį mokymą.

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021-03-17 nutarimas Nr. 157

2020-12-17 sprendimas Nr. V-2934 „Dėl pradinio ugdymo organizavimo būtinų sąlygų“

NUO PIRMADIENIO (KOVO 22 D.):

•  Mokyklinis autobusas važiuos įprastu grafiku:

I reisas II reisas

1.    Eketės st. – 7.15 val.
2.    Beržyno st. – 7.20 val.
3.    Lenkviečių st. – 7.22 val.
4.    Rasytės s.t – 7.25 val.
5.    Klipščių st. – 7.27 val.
6.    Svajonių kranto st. – 7.30 val.

1.    Gervių g.. – 7.55 val.
2.    Gumbinės g. – 8.00 val.
3.    Pilupėnų g. –  8.05 val.
4.    Gulbės sodai – 8.07 val.
5.   Jazminų st. – 8.12 val.
6.   Žiedų st.  – 8.14 val.
7.   Aitvarų st. - 8.15 val.

• Pertraukų praleidimas:

1 klasė

2 klasė

3 klasė

4 klasė

Po 1 pamokos

Po 2 pamokos

Po 3 pamokos

Po 4 pamokos

Po 5 pamokos

Į lauką eina tik tie vaikai, kurie vyksta namo, jau laukia autobusas arba tėveliai.

Po 6 pamokos

* vidinis mokyklos kiemas

• Maitinimo organizavimas:

Pietūs

Valgo *

Dezinfekuoja ir ruošia stalus **

1 klasė

2 klasė

3 klasė

4 klasė

* prižiūri atlydėjusi mokytoja

** virtuvės darbuotoja

3–4 klasės pietauja vienu metu, išlaikant 5 min. tarpą, kad nesusikirstų išėjimai į valgyklą, rankų plovimas, taip pat ir grįžimas pavalgius .3 klasė iš valgyklos išeina anksčiau nei 4 klasė  (pagal OV 2020-12-17 sprendimo Nr. V-2934 1.5. punktą):

„1.5. Pertraukų, kurių metu mokiniai maitinami, laikas turi būti sureguliuotas taip, kad būtų sumažintas mokinių skaičius valgykloje, turi būti maksimaliai išnaudotas klasės izoliacijos principo taikymas (pvz., kaimyninės klasės, besinaudojančios ta pačia koridoriaus erdve, maitinamos vienu metu pagal iš anksto parengtą grafiką. ...“).

Klaipėdos rajono savivaldybė

Tęsiantis karantinui prašymus dėl mokinių priėmimo į bendrojo ugdymo mokyklas planuojama priimti nuo balandžio 1 dienos.

*****

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2021 m. vasario 22 d. įsakymu

Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre įvedamas infekcijų plitimą ribojantis režimas šioms grupėms:

- „Skruzdėliukai“ nuo 2021 m. vasario 22 d. iki 2021 m. vasario 25 d. (įskaitytinai);

- „Saulutės“ nuo 2021 m. vasario 22 d. iki 2021 m. vasario 28 d. (įskaitytinai);

- „Žiogeliai“ nuo 2021 m. vasario 22 d. iki 2021 m. kovo 3 d. (įskaitytinai).

Dėl to nurodytu laikotarpiu mokinių ugdymas organizuojamas nuotoliniu būdu.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo - į šeimos gydytoją.

*****

Informacija dėl prašymų mokytis bendrojo ugdymo mokyklose

Šiandien (2021 m. sausio 28 d.) Taryba patvirtino priėmimo į Klaipėdos rajono savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo ir mokyklų aptarnavimo teritorijų pakeitimus.  Daugiau informacijos Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapyje

*****

Atidedamas vaikų priėmimo į mokyklas prašymų priėmimas

Daugiau informacijos čia

KVIEČIAME PRISIJUNGTI  PRIE PILIETINĖS INICIATYVOS

KURKIME, PIEŠKIME, GAMINKIME KARTU SU MOKINIAIS!

Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis -  Tolerancijos Dėlionė!

Tolerancijos dienos simbolio paaiškinimas

2020 metų Tolerancijos dienos idėja – Tolerancijos dėlionė. Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo išgirsta mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena.

*****

Solidarizuokimės - spalio 8 d. pasipuoškime raudonai!

Šiais metais Lietuvoje pirmąkart minima Disleksijos pažinimo savaitė, kuri tradiciškai Europos šalyse organizuojama spalio mėnesio antrąją savaitę.

Disleksija - tai specifinis rašymo ir tarimo sutrikimas, kuris gali būti priskiriamas genetinių ir neurologinių ligų grupei.

Nors disleksija ir gali atrodyti kaip didelė kliūtis siekiant užsibrėžyų tikslų, bet su šiuo sutrikimu gyveno ir kūrė tokie žymūs žmonės, kaip: A.G. Belas (telefono išradėjas), G. Galilėjus (astronomas, fizikas, prisidėjęs prie teleskopo kūrimo), Dž. Lenonas, Dž. Aniston, S.Spielbergas ir kt. Daugiau informacijos apie šį sutrikimą galite rasti www.dyslexiacentras.lt

I pamoka  8.30–9.15
II pamoka  9.25–10.10
III pamoka 10.20–11.05
IV pamoka 11.35–12.20
V pamoka 12.30–13.15
VI pamoka 13.30–14.15

© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija