Mokyklos naujienos

            SAUGUS IR SVEIKAS TVARIAI JUDĖDAMAS 

             

          Kol ruduo mus lepino šiltais ir maloniais orais, pradinių klasių mokytojos, rugsėjo 10 dieną, surengė jau tradiciškai tapusią rudens sporto šventę. Vadovaudamiesi Europos judumo savaitės šūkiu „Judėk tvariai. Išlik sveikas“, 1–4 klasių mokiniai sportiškai nusiteikę pėsčiomis iškeliavo į sporto aikštyną, esantį Ginduliuose. Čia jų laukė šokio mokytojas Paulius, kuris pravedė apšilimo pratimus šokio žingsnelių ritmu. Vėliau, pasisikirstę į komandas, mokiniai žaidė kvadratą, varžėsi estafečių rungtyse bei kituose judriuose žaidimuose. 

          Vidurdienį prie pradinių klasių mokinių prisijungė ir dvi priešmokyklinio ugdymo grupės: „Smalsučiai“ ir „Spalviukai“. Visų šią dieną sportavusių mokinių laukė finalinė rungtis - „Žvaigždučių Vilties bėgimas“. Simbolinį ratą bėgo visi, tiek priešmokyklinukai, tiek pradinukai, tiek juos palaikyti atėję tėveliai, mokytojai. Visi dalyviai buvo apdovanoti Vilties medaliu. 

          Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenė geranoriškai prisijungė prie Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties  miesto“ organizuojamo renginio, kuris skatina individualiųjų ugdymosi poreikių mokinių aktyvų ir sveiką gyvenimo būdą, solidarizuotis su sergančiaisiais onkologinėmis ligomis, kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Vilties bėgimo metu surinkome 300 Eur, kuriuos perdavėme organizatoriams, bent maža dalele prisidėdami prie žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, gerovės.

                                 DĖKOJAME UŽ JŪSŲ GERUMĄ IR SUPRATINGUMĄ!

                                                  *****       

                              MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA          

          Rugsėjis sugrąžina mus visus iš vasaros, jis pradeda rudenį - dar žydintį, bet jau susimąsčiusį, stebuklingais saulėtų rytų voratinkliais pasidabinusį.

          Rugsėjis žengia naują žingsnį, dovanoją gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Metai iš metų paskiartojančią ir kas kart vis kitokią.

          Dėkojame Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotojai Audronei Balnionienei, Klaipėdos rajono tarybos, švietimo kultūros ir sporto komiteto nariui Raimondui Simonavičiui ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vedėjui Algirdui Petravičiui už  sveikinimo žodžius ir gražius palinkėjimus.

Linkime, kad šie mokslo metai visai mūsų mokyklos bendruomenei būtų palankūs kūrybiškumui, naujoms idėjoms ir didelei sėkmei. 

                                               Visiems - sveikatos, kantrybės, puikių pasiekimų!

Už nuotraukas dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojai Agnei Juočienei.Pamokų laikas
I pamoka  8.30–9.15   
II pamoka  9.25–10.10  
III pamoka 10.20–11.05  
IV pamoka 11.35–12.20  
V pamoka 12.30–13.15  
VI pamoka 13.30–14.15  

© Klaipėdos rajono Slengių mokykla - daugiafunkcis centras.

Slengių mokykla-daugiafunkcis centras

Saulės g.1, LT-92338, Slengių kaimas, Sendvario seniūnija

Klaipėdos rajonas


Svetainės kūrėjas MMarius.lt